Adkadar Adam Głowacki

Konserwacja, naprawa i remonty dachów, roboty dekarskie Warszawa

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pozwala nam nazywać się w 100% profesjonalistami w swoim fachu. Od początku działania firmy zrealizowaliśmy setki projektów, dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty oraz ukończyli szereg szkoleń w zakresie stosowanych technologii używanych przy remontach dachów.

Dobrze wykonany dach to jeden z najistotniejszych wizualnie elementów budynku. Dlatego tak bardzo dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług dekarskich. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe i solidne usługi, związane z remontami dachów czy konserwacją pokryć dachowych. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów.

Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Świadczymy dla naszych Klientów usługi konserwacyjne na dachach, w skład których wchodzą malowanie dachów, czyszczenie pokryć dachowych, odśnieżanie, usuwanie sopli lodu i inne.

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług dekarskich. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe i solidne usługi, związane z remontami dachów czy konserwacją pokryć dachowych.

Dlaczego my?

W ramach stowarzyszenia dekarzy oferujemy szeroki zakres usług:

 • Remont dachów:

  remonty dachów z wymianą istniejącego pokrycia generalny remont dachu wraz ze wzmocnieniem więźby całkowita wymiana pokrycia dachowego wymiana systemu rynien układanie papy termozgrzewalnej montaż okien dachowych remonty poddasza ocieplenia dachów kominy (murowane, stalowe, ceramiczne) cięcie i wyginanie obróbek blacharskich prace konserwacyjne malowanie dachów malowanie i odnawianie elewacji

 • Roboty dekarskie

  Dach z powodów technicznych i estetycznych jest poważną inwestycją na długie lata. Dachy muszą współgrać z architekturą budynku jak i wkomponować się w otoczenie. Należy wybrać firmę, która zadba o to aby dach został położony estetycznie oraz zgodnie ze sztuką dekarską, ponieważ źle wykonane dachy są bardzo ciężkie do poprawienia. Radzimy Państwu aby od razu wybrali Państwo sprawdzoną firmę dekarską.

 • Konserwacja dachów

  Decydując się na pokrycie dachu lub inne prace dekarskie wiele osób stanie przed dylematem wyboru, dlatego oprócz wykonania dachów nasi specjaliści również doradzić na ile trudne i kosztowne będzie zrealizowanie naszych pomysłów i wyliczyć ilość materiałów potrzebnych do ich zrealizowania. Konserwacja dachu przeprowadzona przez naszą firmę to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego budynku

 • Dekarz Warszawa

  Jesteśmy prywatną firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi dekarskie i ogólnobudowlane głównie prywatnym inwestorom na małych obiektach(np. dachy na domkach jednorodzinnych) oraz na dużych inwestycjach. Wykonujemy usługi kompleksowo lub oddzielnie od więźby dachowej stawiając na pierwszym miejscu na wysoką jakość, estetykę i niezawodność.

Prace dekarskie

Remont starego pokrycia, zużywającego w ciągu lat, to ceniony wśród właścicieli budynków element oferty.

Dekarz jest to osoba zajmująca się pokrywaniem i naprawianiem dachów - pokryciami dachowymi takimi jak: dachówki ceramiczne, blacho-dachówkami, wierzba, asfalt i masa bitumiczna, gonty, papa, płyty z tworzyw sztucznych, itp. Poza tym, pracownik ten zabezpiecza dach i budynek przed zawilgoceniem, np. zakłada rynny, rury spustowe oraz izolacje przeciwwilgociowe. A także planuje prace dekarskie i zaopatrzenie materiałów oraz narzędzi, sprzętu i maszyn.

Niezwykle istotnym elementem, szczególnie przy dachach płaskich, jest konserwowanie ich w optymalnych odstępach czasowych.

Zawodu dekarza, podobnie jak innych związanych z budownictwem, można nauczyć się w szkołach zawodowych lub na kursach przyuczających, kwalifikujących do tego zawodu. Natomiast po trzech latach pracy w charakterze pomocnika dekarza można zgłosić się na specjalny egzamin i uzyskać tytuł czeladnika. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się: bardzo dobrą sprawnością fizyczną.

Tylko firma działająca w branży od wielu lat jak my jest w stanie docenić niuanse wśród klientów i dostrzec ich potrzeby.

Dekarz musi mieć dobry refleks i podzielność uwagi, zdolności manualne i konstrukcyjne oraz wyobraźnię przestrzenną. Nie ma zaburzeń zmysłu równowagi, charakteryzuje się dokładnością, systematycznością, solidnością i umiejętnością współdziałania z innymi pracownikami. Już od wielu lat nasza specjalizacja to: krycie dachów, konserwacja dachów, obróbki dekarskie, odśnieżanie, naprawy dekarskie

Gdzie nas znaleźć?

ul. Rasztów 10A
05-205 Klembów